Z odra v muzej / Sapramiška

Sobota, 9. 10., 11:00
Lutkovno gledališče Ljubljana, Lutkovni muzej

3+

Najprej si bomo ogledali predstavo Sapramiška, po predstavi pa se bomo zbrali pred Malim odrom LGL in se z vzpenjačo povzpeli na Ljubljanski grad. V Lutkovnem muzeju nas čakajo najrazličnejše lutke - skozi igro bomo spoznali lastnosti različnih lutkovnih tehnik (marionete, ročne in senčne lutke ...) ter najbolj znane slovenske lutke. Po ogledu bomo z lutkami lahko zaigrali na čisto pravih odrih.

V ceno 10 evrov na osebo je vštet ogled predstave, vožnja z vzpenjačo in voden ogled Lutkovnega muzeja. Vstopnice so v prodaji na blagajni LGL, lahko pa jih tudi rezervirate preko e-pošte: blagajna@lgl.si. Spletne prodaje vstopnic ni.

Pozor! Vladni odlok določa, da predstave in javna vodstva lahko obiščejo le obiskovalci, ki imajo dokazilo o izpolnjevanju t. i. PCT pogoja - preboleli, cepljeni, testirani. Ob prihodu potrdilo pokažite hostesni službi. Pogoj PCT ne velja za mlajše od 12 let. Pogoj velja tudi za vožnjo z vzpenjačo.

Dogodek Z odra v muzej / Sapramiška
Datum 9. oktober—9. oktober 2021